Dijital Pazarlamada Organik Çözüm 

Web sitelerinin üst sıralarda çıkması için reklamlardan daha önemli bir çalışma olan SEO, doğru yapıldığı takdirde sizleri amacınıza ulaştırır. Düzenli SEO çalışmasıyla, anahtar kelimelerinizle arandığınızda rakiplerinizin önüne geçmiş olursunuz. 

SEO, düzenli ve organik bir çalışmayı gerektirir. Bulunduğunuz sektöre ve rekabet gücünüze göre 6-8 ayı alan sürelerde arama motorlarında ilk sayfalarda yer alabilirsiniz. SEO çalışmaları ile yükselmek için sabırlı olunmalıdır. Organik olmadan çeşitli araçlarla ilk sayfada hemen yer alsın sabırsızlığıyla web siteniz için yapılan her çalışma sizi Black Hat dediğimiz kara listeye alınmanıza sebep olabilir. Bu sebeple amaca ulaşmak için web siteniz önce site içi SEO akabinde site dışı SEO çalışmaları ile beslenerek ilmek ilmek işlenir. 

SEO çalışmalarında sitenizin kod yapısı ve yeni teknolojiye uyumlu olması büyük önem taşır. Yani sitenizin mobil uyumlu ve kullanıcı dostu bir site olması her şeye artı bir puanla başlamanızı sağlar. Yeni nesil mobil uyumlu web tasarımına sahip bir siteniz yoksa Wiwico’dan web tasarım hizmeti de alabilirsiniz. 

SEO çalışmaları Google’ın algoritmalarına dayanır. Hem doğal hem organik çalışmalarla web siteleri hem site içi hem de site dışından beslenir. SEO çalışmalarında ilk sayfalarda yer almayı hedeflerken asıl büyük amacı sitenizdeki organik büyüme olarak planlıyoruz. 

SEO çalışmalarında sizler için neler yapıyoruz? 

1-Sitenizi analiz ediyor, anahtar kelimelerinizi birlikte belirliyoruz. 

2-Rakiplerinizi inceleyerek SWOT Analizi yapıyoruz. Böylece hedefleri belirlemede daha somut adımlar atmış oluyoruz. 

3-Site içini inceleyerek sizlere detaylı bir SEO raporu sunuyoruz. 

4-Kullandığımız Profesyonel SEO araçları ile site hatalarını mümkün olduğunda en aza indirgiyoruz. 

5-Site içi SEO çalışmaları ile site dışı SEO çalışmalarını entegre ederek zamanla sizleri hedefe ulaştırıyoruz. 


SEO - Arama Motoru Optimizasyonu

Wiwico Dijital Pazarlama Ajansı olarak SEO uzmanlarımızla dijital dünyadaki organik çözüm ortağınız oluyoruz. Arama motorlarında anahtar kelimelerinizle daima en üst sıralarda yer almak istiyor ve sitenizin organik trafiğini artırmak istiyorsanız SEO çalışması için sizleri bekliyoruz. En iyi ve ucuz reklam alanı olan web sayfalarınıza, SEO çalışması yaptırarak Google’dan yeni müşteriler çekmeye, yeni bir deneyim yaşamaya ne dersiniz? 

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Hemen arayın. Uzman ekibimiz sizlere hizmet vermeyi bekliyor.