Kendi işini kurarak yeni bir marka oluşturmak isteyen, artık satışlarımı fiziksel bir mağazadan ziyade online ortamda da sürdürmek istiyorum diyen, dijital dünyada ben de var olmalıyım diye hedefleri ve amaçları olan tüm birey ve şirketler için 2010 yılında kurulan bir yazılım ve tasarım ajansıyız.

Ekip olarak bu zamana kadar yüzlerce kişiye hizmet verdik. Bu hizmetler kurumsal web siteleri, kullanıcı dostu yönetim paneli entegrasyonu, e-ticaret siteleri, seo danışmanlığı, sosyal medya ve içerik yönetimi, kurumsal kimlik tasarımı gibi ihtiyaca bağlı olarak da ortaya çıkan butik web projeleri şeklindedir.

Her zaman %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle yolumuza devam ediyoruz. Her hizmet başlangıcında beklentileri ve istekleri şeffaf bir şekilde masaya yatırıyor ve bu doğrultuda ilerliyoruz. Ve bizce günümüzde en önemli konulardan biri; müşterilerimiz bizlere ulaşmak istediğinde asla onları yanıtsız ve muhatapsız bırakmıyoruz. Markamızın ortaya çıkış hikayesi gibi sizler için her zaman “We will code!” diyoruz. Eğer siz de Wiwico’dan destek ve hizmet almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SORULARINIZI ÇEKİNMEDEN

SORABİLİRSİNİZ

Teklif Al!